Jeśli nie widzisz dobrze tego maila, zobacz go w przeglądarce
Odbierz bon
Drogi kliencie !
Z przyjemnością informujemy, że przyznaliśmy Ci bon podarunkowy o wartości 250 zł do sieci sklepów Rossmann w Polsce. Przyznany bon możesz wykorzystać w każdym momencie, w dowolnym sklepie Rossmann w Polsce. Aby potwierdzić rejestrację bonu, kliknij w poniższy odnośnik, a następnie zweryfikuj swój adres e-mail.Po wprowadzeniu podstawowych danych, bon zostanie do Ciebie wysłany za pośrednictwem poczty kurierskiej DHL. Prosimy oczekiwać na informację od kuriera.
Bon na dowolny produkt
W dowolnym sklepie w Polsce
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej jako RODO informujemy, że otrzymałeś niniejszą wiadomość ponieważ wyraziłeś zgodę na otrzymywanie ofert handlowych rejestrując się na stronach partnerskich, akceptując przy tym Regulamin dalej jako OWU. Zgodnie z powyższymi Ogólnymi Warunkami Umowy nawiązując współprace z naszym podmiotem wyraziłeś/aś dobrowolną zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w postaci niniejszego adresu e-mail.

Mając na uwadze obecne przepisy ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej jako RODO informujemy, że w każdej chwili masz prawo do zaprzestania przetwarzania Twoich danych osobowych w postaci niniejszego adresu e-mail. Aby tego dokonać kliknij ten odnośnik.